Titans (2018-2023)
Titans: Sezon 1 Titans sezon 1, odcinek 1
odcinek Titans (2018-2023)

Tytani

Titans 51m
7,5 599
ocen
7,5 10 1 599
Titans
powrót do forum s1e1

Jak tylko zobaczyłem ze gwiazdka jest czarna wyłączyłem serial. Nie polecam, jak mozna tak zjebać dobór aktorów, jak chcieliście czarnego to było cyborga wepchać

TrueStory_Boy

Jesteś aż tak tępy, czy tylko udajesz? Przecież to nie jest serial netflixa.

WojtasJ_

A ty jesteś idiotą czy idiotą? Gdzie ja coś napisałem o Netflixsie kretynie? Chodzilo mi o to ze teraz każda wytwórnia chce byc jak najbardziej poprawna politycznie i gdzie sie da lądują czarnych żółtych indianow nie binarnych itp

TrueStory_Boy

Wytwornie*
Zołtych*
(Polskie znaki)

TrueStory_Boy

a w tytule wątku co ośle napisałeś? Przeszkadza ci imbecylu, że komiksową zmiennokształtną postać gra murzynka? To kuwa nie oglądaj i finał, a nie wylewaj swoje obsrane żale.

WojtasJ_

No jakbyś czytał degeneracie to byś wiedział ze nie obejrzałem to 1 a 2 tak przeszkadza mi ze przedstawiana w niezliczonych serialach filmach itp o Tytanach zawsze wszyscy bohaterowie wygladali +/- tak samo, ale teraz wszystkich poje*alo z poprawnością polityczną. Nie mam nic do mniejszosci ale gardzę wciskaniem ich na siłę w kinematografiie. Więc ciągnij druta leszczu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones