PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 720
ocen
6,8 10 1 14720
Titans
powrót do forum serialu Titans

Przecież postać Starfire to jest jakiś żart. Kolor skóry, włosy, dosłownie wszystko co mogło być popsute - zostało popsute. Jest to jeden z najgorszych castingów o jakich w życiu słyszałem :]

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Mi tam kolor skóry nie przeszkadza, uważam wręcz, że aktorka jest bardzo ładna, jedyne co powinni zmienić w wyglądzie postaci to włosy i ubranie, bo one najbardziej niszczą jej wizerunek... o mordowaniu ludzi już nie wspomnę, bo ten serial troszkę przesadził z ,,mrocznością" postaci...

użytkownik usunięty
paula55v

Ten serial jest tak mroczny, że poza krwią mało co już widać ;) Obejrzałem tylko 2 pierwsze odcinki i jakoś taka przesadna brutalność do mnie nie trafia. Właściwie to co wyniosłem z tych dwóch odcinków można podsumować jednym zdaniem: jak nie jesteś psychopatą to jesteś martwy :D

ocenił(a) serial na 5
BlakJoint

Dodajmy do tego fakt, że ani razu w całym serialu nie zmieniła łachów XD

ocenił(a) serial na 10
anaisse

Zmieniła w 6 odcinku.

ocenił(a) serial na 5
niewazne_1997

to chyba na chwilę... xD a później znowu łaziła w tym samym, aż nikt koło niej nie chciał siedzieć jak gdzieś tam jechali, bo goniła, biegała i cały czas te same zapocone łachy... :l

anaisse

Wydaje mi się ze w 1 sezonie każda postać chodzi cały szas w tych samych łachach.

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

Poprawność polityczna musi być, żeby nikogo nie obrazić. A może tak teraz się obrazić bo kastingowcy dali dupy i dla mnie nie jest to zgodne z oryginałem? Trzeba chyba jakiegoś hasztaga założyć. A w scenariuszu dziur kilka strasznych zauważyć można, np jak dwa Robiny jadą windą na górę w nieskończoność, tak jak na najwyższe piętro, później widok z okna pokazuje nam conajmniej wysokość 2-3 piętra.

Lahcim79

Bo to wolna winda była...

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Starfire była kosmitką o pomarańczowej skórze wzorowanej na Naomi Campbell, więc czarnoskóra aktorka jest lepiej dopasowana niż biała.
Problemem jest to, że wygląda jak tania prostytutka.

ocenił(a) serial na 9
BlakJoint

No i silikon

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Nie zgadzam się - Anna Diop fantastycznie pasuje do postaci Starfire, kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy. Pamiętam podobny jazgot gdy w Marvel w swoim czasie pokazał pierwszy raz ciemnoskórego Spidermana. To jaki aktor z jakim kolorem skóry zagra którąkolwiek z postaci komiksowych nie ma praktycznie żadnego znaczenia, o ile z natury samej postaci jakoś by nie wynikało, że musi ona pochodzić np. z Grenlandii albo Kongo. Starfire jest kosmitką, równie dobrze można by sobie ją wyobrazić jako fioletową. Najważniejsze że Diop bardzo dobrze gra swoją postać, a jej ubiór oraz kolor włosów nadają granej postaci niebywałego kolorytu. Dla mnie strzał w 10!

użytkownik usunięty
cardiozibi

Zgadzam się. Ja ani tje postaci ani komiksów DC nie znam, ale tutaj w serialu ta postać mnir ujęła i od początku jej styl polubiłam. Tylko te oczy, efekty mnie trochę razily, ale to od strony technicznej.

cardiozibi

Ale w komiksach Spider-man był czarny, Starfire ma bardziej białe rysy twarzy niż czarne.

ocenił(a) serial na 5
BlakJoint

Zawsze dadzą czarnego, żeby "nie urażać murzynów" co jest dla mnie śmieszne.
Czarnego, białęgo, zółtego daje się wtedy kiedy pasuje a nie dla poprawności politycznych, zje*y
PS: Na plakacie ją tak wybielili, że patrząc na plakat nie powiedziałbyś, że będzie czorna w serialu:D

kowal1528

Białasa się daje tylko wtedy gdy pasuje, a nie dla poprawności politycznej. Wszyscy w tym serialu powinni być czarni.

ocenił(a) serial na 7
BlakJoint

akurat tu mi nie przeszkadza, bo odnoszę opinie do komiksów a nie do białej "gwiazdki" z animacji. tak czy siak bardziej przerażający jest casting w Wiedźminie od Netflixa. Tam to dopiero poszaleli jeśli chodzi o kolor skóry, gdzie dna postać jest oryginlnie biała. Co do "mlodej i seksownej" Triss... xD bez komentarza

knaja0413

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_YnWPCbbMPDrmTpECe0oto09G8NM9nCGJ,w400. jpg

BlakJoint

o co tu chodzi??? krytykujesz i dajesz 8??? what the fu..k!

ocenił(a) serial na 6
BlakJoint

Dokładnie tak jak mówisz. Kiedyś nie było pp i nikt się nie czepiał, filmy były wręcz rasistowskie, pamiętacie gwiezdne wojny gdzie Dart Vader był na zewnątrz czarny ale gdy zdjął hełm ukazała nam się biała jak śnieg postać. To ewidentnie ukazywał że każdy czarny pragnie być normalny tzn. Biały. P. S. nie jestem rasistą, lubię czarnych i uważam że każdy powinien mieć swojego.

BlakJoint

O jej grze aktorskiej się nie wypowiadam, bo serialu jeszcze nie widziałam, ale widziałam komiksy i wizualnie moim zdaniem Indianka bardziej pasowałaby do roli Starfire to tylko taka moja refleksja

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

BlakJoint Twój komentarz to żart, radze sięgnąć po komiksy a nie pajacować i zgrywać stereotypowego Polaczka

BlakJoint

Dokładnie, wszystko. Bo jakby chociaż charakter miała jak Gwiazdka... A nawet charakter jej zmienili. Jak widać poprawność polityczna Hollywood to "odwrócony rasizm" sam w sobie i masa gniotów w skutku. Bo niby dlaczego gwiazdki nie mogla zagrać POPRAWNIE (charakter) jakaś hinduska lub nawet arabka karnacji śniadej? Przecież to ośmieszanie czarnoskórych, bo czarnoskórzy też są fanami komiksów i klasycznej animacji DC. Już nie raz widziałem na YouTube reakcje czarnoskórych fanów na zmianę rasy ich ulubionych postaci na czarną. Bynajmniej nie przyjmują tego pozytywnie.
Niech "eksperci" of propagandy poprawnościowej się zabiorą za NOWE historie, zamiast zmieniać, co już znane i zakorzenione w głowach fanów! Jak Miles Morales na przykład! Da się? Da się!

Wilkolak_Autograf

Jest jaka jest serial jest dobry, jej wygląd cóż piecze nie tylko od mocy. Zmienił się przez to też jej charakter bo murzyni mają swoje maniery stała się taka bardzo pyskata i bez zachamowań w oryginale to była postać dosyć skromna i dyskretna. Jako do kobiety nic do niej nie mam ale pewne cechy definiują postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones