PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 713
ocen
6,8 10 1 14713
Titans
powrót do forum serialu Titans

1x1

użytkownik usunięty

Czuję klimat Gothama, nie mogę uwierzyć, że to produkcja DC. Ładne efekty, niezły wstęp.

ocenił(a) serial na 7

Serio, klimat Gotham? Gotham obok tego nawet nie leżało. Pierwsza dobra produkcja ze stajni DC.

ocenił(a) serial na 6

Gotham w sumie ładniejsze było, większy budżet miało. Tutaj pachnie "Arrowem" i to nie tymi dobrymi pierwszymi sezonami. Ogólnie pilot straszna nuda, przewidywalny i mało klimatyczny. Taka bieda po kinowych produkcjach. Wiele seriali od DC miało lepsze początki.

I Robin wyglądający jak nastolatek, kogoś mocno poj*bało

ocenił(a) serial na 5
Grzegorz_Gajos89

A jak miał wyglądać, jak Gandalf?

ocenił(a) serial na 5

Gdyby tylko filmy DC były też tak dobrze robione... Jak dla mnie rewelacja, mocne 8/10 i czekam na sezon 2 :)

ocenił(a) serial na 7

Ładne efekty? :D efekty wyglądają jak ze starych filmów klasy b ale mimo to serial dobry

użytkownik usunięty
Tomeckyxoxo

ładne, bo lepsze niż we flash, arrow i legendach ;p

obejrzałem to zjawisko i jedyne co czuję - to jakby ktoś uciekł z psychiatryka położył się na łące, zasnął i przyśniło mu się że jest posiadaczem supermocy. Żadnego realizmu, pouczającej puenty , czy wskazania sensu ( no niby walka dobra ze złem - ble ble ble ), dlatego obstaję w przekonaniu że facet który to spłodził uciekł naprawdę z psychiatryka.

ocenił(a) serial na 3

Oba seriale Gotham i Titans to nudna papka dla nastolatków. Wynudziłem się na tym serialu na śmierć, ani trochę mnie nie wciągnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones