PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806867}

Titans

6,8 14 713
ocen
6,8 10 1 14713
Titans
powrót do forum serialu Titans

Po obejrzeniu 13 odcinka dziękuje bardzo serialowi który jest tak strasznie nie równy. Były odcinki bardzo dobre jak i strasznie nudne a teraz pokazali że można przebić wypadek w kartonach. I to co pokazali w tym odcinku, pokazało że tam gdzie piszą scenariusze chyba przesadzili z używkami. Pomijam fakt że większość postaci jest tak irytująca że głowa boli. Jedyne postacie które są ok to Rachel i Gar. A po dzisiejszym odc Superboy wylądował na 1 liście idiotycznych postaci. Jego obwiniłbym za tą śmierć Mega żałosna. ( Czemu bo chyba był na tyle głupi aby jej nie zapobiec )

Darkkamil4

Zgadzam się, srogo polecieli z tym odcinkiem, pewnie aktorka zrezygnowała z serialu i musieli jej postać jakoś usmiercic, a że wyszło to tak komicznie i idiotycznie to chyba wyobraźni i talentu zabrakło scenarzystom

ocenił(a) serial na 6
acocieto_ok

Nie po to Rachel leciała na Temyscire, żeby jej nie wskrzesić ;) W komiksach też był chyba taki motyw i Donna wróciła pod nowym pseudonimem.

ocenił(a) serial na 5
acocieto_ok

gdzie można obejrzeć ?

didabomba

netflix

ocenił(a) serial na 5
Darkkamil4

Popieram. Tu Superboy marudzi że to wszystko jego wina. I kiedy ma szansę żeby zrobić coś dobrego to stoi jak kołek i w końcu nie robi nic. Kompletna porażka. Pomijam fakt że Dove (chyba najbardziej irytująca postać w serialu) w tym odcinku nie zrobiła zupełnie nic żeby kogokolwiek uratować. Zbędna postać moim zdaniem. Ona mogła umrzeć a nie Donna

Darth_Sidious666

Śmierć Donny całkowicie idiotyczna i absurdalna, wolałbym żeby pozbyli się Beast Boy'a. To postać z mocami typowo pod film, potrzeba ciągłej inferencji CGI. Nie jest też zbytnio ciekawie pisany, z całego składu Tytanów jest najmniej rozwinięty i najmniej ciekawy. W jego miejsce chętnie zobaczyłbym w końcu dobrze pokazanego Kid Flasha / Wallego Westa, bo wersja z The CW była nieporozumieniem.

ocenił(a) serial na 4
difool

Beast Boy był bez sensu, zgadzam się. Ale mnie osobiście jeszcze bardziej wnerwia duet Hawk&Dove. Ten pierwszy jest cholernie jednowymiarowy, Dove to samo, tylko jeszcze Minka Kelly nie potrafi totalnie grać, a urodą wszystkiego nie zastąpisz. Przez ich wątek taka Raven totalnie nie ma odpowiedniego czasu ekranowego, żeby zrobić odpowiednią ekspozycję rozwoju mocy. Naprawdę liczyłem, że któreś z nich kopnie w kalendarz i skończy się to ciągłe rozchodzenie się i schodzenie, jak w jakiejś Modzie na sukces. Ale z kolei wykończyli bez cienia logiki naprawdę nieźle napisaną (i przede wszystkim zagraną!) Donnę...

Dassanar

Lubię Hawka, obstawiałem że zginie, bo jest postacią "dobrą do uśmiercenia" - prostolinijny, porządny chłop . Nie chciałbym jego odejścia, wywołałoby to u mnie smutek. Za Dove już bym tak nie płakał, zaczęła mnie irytować w tym sezonie, wydaje się sztuczna, jak postać kobieca z Supergirl, gdzie kobiety w strasznie irytujący sposób słodzą sobie i wyjaśniają konflikty... Beast Boy i Startfire to najsłabsze postaci, ale Startfire jest przynajmniej zagrana przez lepszą aktorkę. Zabicie Donny naprawdę było najgorszym wyborem. Co do Hanka i Dawn - w duet superbohaterski Hawk & Dove wcielały się różne postaci, już w 1 sezonie Titans pokazali kto był w roli Dove przed Dawn, spokojnie można zastąpić i Hanka i Dawn gdyby któreś z nich zmarło.

ocenił(a) serial na 6
difool

Jeżeli uważasz aktorkę grającą Starfire za "lepszą aktorkę", to naprawdę musisz mieć fatalne zdanie o aktorze grającym Gara :D

ocenił(a) serial na 6
Darkkamil4

E tam, po prostu nie doceniacie talentu. Naprawdę trzeba mieć talent, żeby pokazać taką z pupy, nieprzemyślaną, karkołomną, żałosną, komiczną i głupią śmierć :)

Darkkamil4

Totalna porażka z tą śmiercią. Jak to oglądałem to mówię ale mega ten ostatni odcinek....no i **uj rozje**li mi mózg tą śmiercią.
Serio już mogli zrobić coś takiego, że np ta babka co manipulowała Superboyem mogła wymierzyć w niego strzał z pocisku z kryptonitu a Donna mogła stanąć jako tracza, żeby go ochronić. No ale okey lepiej było to zrobić tak beznadziejnie. Pomijając już fakt, że mają małego diabła w teamie który wskrzesza ludzi ale co tam od razu nawet nie spróbowała jej uratować tylko na ręce i do domu.

ocenił(a) serial na 6
Darkkamil4

Przed ostatnim odcinkiem już miałem pozytywnie ocenić ten serial, ale cóż zabić w ten sposób(z resztą nie ważne w jaki sposób) najseksowniejszą z Tytanek!? To jest już ku*wa przegięcie, czy wszystkie seriale będą teraz czerpać z gry o tron? Brakowało tylko jakiegoś pedalskiego wątku (lesbijski uważam że byłby spoko) bo to z Hankiem i trenerem się chyba nie liczy. Czy nie mogliście zabić innej super bohaterki np. Starfire, zniósł bym to bez problemu, bo prawda jest taka że zabiliście ją już w momencie castingu.

ocenił(a) serial na 4
Darkkamil4

Cały sezon jest idiotyczny.

ocenił(a) serial na 7
Niskobudzetowy

O jezu, tak! Mieszali tymi wątkami i wyciągali jak króliki z kapelusza, kiedy były im potrzebne... Raz Deathstroke, raz Superboy, raz coś tam... chciałam zatrzymac i KRZYKNĄĆ:
SKOŃCZCIE CHOCIAŻ JEDEN TEMAT
Beznadziejne - pójście do więzienia Dicka, ten wątek z planetą Rudej - rozumiem, że do rozwinięcia w 3 sezonie, bo to tak z dupy tam było, schizofremia Dicka też jest dobra...
ale nie, na końcu musieli zabić Donne. I to jeszcze na słupie telegraficznym, bo nic innego nie było w pobliżu...
MASAKRA.

A ten serial był tak dobry.... najlepszy od DC dotychczas - zero melodramatu, głupich romansów, przelotnych antybohaterów, było cudo! Teraz.... dramat.

dzidkaaa

Ej no ta jedna durna rzecz nie przekreśla tego serialu dla mnie wciąż bardzo dobry. Owszem masz całkowitą rację więzienie i śmierć Donny a jeszcze dodałbym tandetne pokonanie Triggona biją po oczach. Ale np kreacja Deathstroka była super.

ocenił(a) serial na 7
Darkkamil4

Obejrzalem dzis finalowy drugiego sezonu, śmierć Donny serio porażka, przecież aż się prosiło żeby Conor w ułamku sekundy złapał ten słup i było by to fajne wkupne do TYTANÓW. A jak juz musieli Ją uśmiercić to było 1000 'mniej głupich' sposobów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones