Peacemaker
powrót do forum 1 sezonu

Muzyka

ocenił(a) serial na 10

Muzyka w tym serialu to po prostu miód na moje uszy, tak idealnie dobrana, że łooo. I jest to jedyny serial, w którym nie omijałam intro bo było ono genialne :D

ocenił(a) serial na 8
Erza_S

Mnie sie nawet zdarzało pauzować lub przewijać, żeby nie przegapić czołówki :D

ocenił(a) serial na 9
Erza_S

U mnie to samo - nie przegapiłem ani jednej czołówki :p

ocenił(a) serial na 10
adios89

Żeby było śmiesznie, to postanowiłam się nauczyć układu tanecznego z intro :D

ocenił(a) serial na 9
adios89

Tam do licha! Myślałem ze tylko ja tak robie. Czołówka to mistrzostwo świata!

ocenił(a) serial na 8
Erza_S

Czołówka to istne mistrzostwo, taka samoświadoma, przypomina mi trochę intro z Family Guya pod tym względem.

użytkownik usunięty
boooyas

Dzień Dobry, dlaczego Pan uważa że intro z Peacemakera jest podobne do intra z FG? Czyżby ci tańczący ludzie w PM przypominali ci kiedy Griffinowie tańczyli na schodach przed końcem intra? Chociaż tak patrzę i w PM ludzie pod koniec rozszerzają ręce co może się kojarzyć z Meg, Chrisem, Brianem i Stewiem kiedy rozszerzają ręce przed pojawieniem się schodów 

ocenił(a) serial na 8

Bardziej mi chodziło o łamanie czwartej ściany. Brakowało mi tylko żeby w jednym odcinku ktoś pomylił kroki, albo coś w tym stylu.

Erza_S

Fajnie czytać te komentarze i wiedzieć że inni też tak mają :)))
Najlepsza czołówka jaką widziałem.

ocenił(a) serial na 8
Erza_S

There's no wrong time to rock! :)

ocenił(a) serial na 8
Erza_S

W pełni się zgadzam. Nie pamiętam serialu na którym czekałbym tak bardzo na czołówką, żeby jej nie WYłączyć :) Pierwsza produkcja z DC COMICS, która zasługuje na uznanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones