Peacemaker
powrót do forum 1 sezonu

Wiadomo że nie dało się przyćmić Pacemakera bo główna postać musi być główna i jej problemy najważniejsze ale świetnie się w to Vigilante wpasował. Jego dialogi mistrzowskie.

ocenił(a) serial na 9
Fir3storm

Tak to ciekawa postać i chyba takiego bohatera jeszcze nie było. Kliniczny socjopata bez skrupułów, który jednocześnie posiada naiwność i niewinność dziecka o wyglądzie licealnego kujona, który w rzeczywistości jest wszechstronnie wyszkolonym i niezwykle efektywnym zabójcą.

Ezo_Okami

Pierdoły. All Hail White Dragon - tatuś był najlepszy. Kiedy dorosnę chcę być jak on.

ocenił(a) serial na 8
Ezo_Okami

W zasadzie odwrócony Peter Parker

ocenił(a) serial na 10
Fir3storm

Ubiegles mnie kolego, bo wlasnie mialem napisac cos podobnego. Zgadzam sie w100%. Wszystkie postacie w tym serialu sa swietne, ale Vigilante to po prostu kozak na maxa. Jest jednoczesnie zimny jak lod, ale zarazem nie da sie go nie lubic. Jego akcje wydaja sie spontaniczne ale przewaznie sa skuteczne. Taka postac to wspanialy powiew swiezosci, tak rzadko spotykany w ostatnich produkcjach DC.
Wielki plus :)

ocenił(a) serial na 9
Fir3storm

Jest genialny. Wiem, że to inne universa ale najchętniej zobaczył bym jakiś film z Vigilante i Deadpolem w duecie :D To by musiała być jazda bez trzymanki :D

ocenił(a) serial na 8
Fir3storm

Sezon genialny nigdy nie przypuszczałem że serial o bohaterze trzecio planowym tak mnie wciągnie .Oby tylko nie zmienili obsadę w drugim sezonie ,bo to zawsze psuje klimat. Ktoś wie kiedy 2 sezon wystartuje o ile będzie ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones