Peacemaker (2022)
Peacemaker: Sezon 1 Peacemaker sezon 1, odcinek 8
odcinek Peacemaker (2022)

It's Cow or Never

42m
8,0 574
oceny
8,0 10 1 574
Peacemaker
powrót do forum s1e8

Finałowe cameo

ocenił(a) serial na 10


Zaskoczyło mnie pojawienie się ligi. Wyszło śmiesznie, szkoda tylko, że nie pokazano Henry Cavilla

lapgolebia

Ani Pani grającej Wonder Woman. W sumie mi to zwisa tak samo jak scenarzystom zresztą. Wytwórnia poprosiła i wcisnęli tych czterech zbędnych baranów.

ocenił(a) serial na 10
Tymon_P_

Scena z Aquaman i Flashem była śmieszna. Gal gadot ma dostać 3 film, więc nikogo nie ma znaczenia, że nie pokazali jej twarzy. To Henry Cavill jako Superman stoi pod znakiem zapytania i nikt nie wie, czy nadal będzie grał Supermana

lapgolebia

Dla Ciebie była śmieszna. Dla mnie nie. Za cholerę po tym ostatnim filmie Gal Gadot nie dostanie trzeciego filmu. Mogę się z Tobą nawet założyć. Zresztą potrafią tam liczyć pieniądze...

ocenił(a) serial na 10
Tymon_P_

Było zapowiadane, czy rzeczywiście zrobią? Być może nie, ale Gal gadot jako WW to nadal pewniak. Tego samego nie można powiedzieć o Henrym. Poczucie humoru to sprawa indywidualna, ale pokazanie Flasha i Aquamana miało drugie dno, bo było czymś w rodzaju przypomnienia, że tych 2 bohaterów dostaje w tym roku swoje filmy

lapgolebia

Wątpię, żeby ta scena miała jakiekolwiek drugie dno. Moim zdaniem powód jest najbardziej kuriozalny z możliwych, czyli Gal Gadot i Henry Cavill są w tym momencie na tyle zajętymi aktorami, że nie mieli czasu fatygować się na plan serialu na jakieś cameo. Samo to, że Momoa i Miller się pojawili to już pewnie była kosztowna sprawa.

ocenił(a) serial na 10
fabcio93

Sam gunn mówił, że od początku miał w planach by Ezra i Jason się pojawili. Z wiadomych powodów :)

ocenił(a) serial na 7
lapgolebia

Jak to "w tym roku"?

lapgolebia

Dla Ciebie była śmieszna. Dla mnie nie. Za cholerę po ostatnim filmie nie zrobią trzeciego filmu z Gal Gadot o Wonder Woman. No chyba, że tam rzadzi stado orangutanów które nie potrafi liczyć pieniędzy.

Tymon_P_

No niestety ostatnie Wonder Woman było katastrofą, totalnie nieciekawa fabuła bez dramatów i zaskoczenia.

ocenił(a) serial na 9
Tymon_P_

To nie wytwórnia poprosiła Gunna a Gunn wytwórnię, która poprosiła o wycięcie Batmana i Cyborga, jednak nie wiadomo z jakich konkretnie powodów. A Cavill w jakimś wywiadzie ostatnio podał, że nie zauważył klauzuli w umowie z Netflixem, który to posiada prawa do jego twarzy na bodajże 2 lata. Więc między innymi też dlatego nie widzimy go w roli Supka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones