PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809870}

Doom Patrol

7,3 7 314
ocen
7,3 10 1 7314
Doom Patrol
powrót do forum serialu Doom Patrol

Co ten murzyn

użytkownik usunięty

Oglądnąłem 4 odcinki, przez Cyborga kończę oglądać serial, według mnie koleś kompletnie nie pasuje do obsady i ma irytujące aktorstwo.

Niestety wrzucony trochę na siłę, jak i wątek gejowski, no cóż, takie czasy...

maximus_

?? Murzyn nie jest akurat wciśnięty na siłę ;)

buterfly

chodzi mi o to, że Ray Fisher z Justice League lepiej się nadawał

maximus_

Cóż mnie on akurat irytował ;)

buterfly

cicho tam :P

maximus_

Mówię prawdę jego głupiutki uśmieszek mnie irytował ):

buterfly

przecież on tam się prawie w ogóle nie uśmiechał, już bardziej irytował Ezra Miller i to jego odmóżdżone spojrzenie

maximus_

Cóż miałem wrażenie że się jednak uśmiechał ;)

buterfly

To był uśmiech przez łzy, bo miał metalowego pitolka :/

maximus_

Rzeczywiście biedaczek ;)

i jeszcze ten jego wygląd ,masakra ,jakby mu jakiś garnek na głowę założyli lepiej by wyglądał

Tibn

?? A co z jego wyglądam nie tak?

buterfly

https://www.filmweb.pl/serial/Doom+Patrol-2019-809870/photos/807059 vs https://www.filmweb.pl/film/Liga+Sprawiedliwo%C5%9Bci-2017-426598/photos/728711

Tibn

Aha okej uważam tylko trudno porównywać kostiumy z serialu który jednak ma mniejszy budżet, niż film kinowy swoją drogą uważam że nawet w filmie wygląda to sztucznie ;)

buterfly

sztucznie bo to jest cyborg ,a nie człowiek z nałożona blacha na głowę jak to wygląda w serialu. Niekoniecznie serial może mieć mały budżet patrząc np na Flasha kostium bohaterów i ich przeciwników są zrobione bardzo dobrze a serialowy Flash wygląda lepiej niż w filmie .Tutaj to gościu wygląda jakby co dopiero z ulicy zgarnęli i w ogóle nie miał pojęcia o aktorstwie a jego "strój ' jakby był kupiony w sklepie z ciuchami na bal przebierańców

Tibn

Cóż widocznie mamy inne zdanie, kostiumy w Flashu uważam już za kompletnie tandetne ;)

ocenił(a) serial na 6
Tibn

przesadzasz z tymi porownaniami, az tak zle nie jest.

ocenił(a) serial na 8
Tibn

Przecież kostiumy i CGI we Flashu to jest kompletna tandeta XD

ocenił(a) serial na 8
Tibn

Nie ma to jak porównywać kostium praktyczny z CGI. Według mnie oba są beznadziejne. Zobacz sobie Cyborga w grze Injustice 2, tak powinien się prezentować.

ocenił(a) serial na 7
Tibn

No rzeczywiści ten z Doom Patrol wygląda jak po roku w Rosji, ale taki klimat serialu oni nie mają się idealnie prezentować, bo jak sami mówią to banda nieudaczników

ocenił(a) serial na 6

Aktor nie gra zle, postac tez zrobiona w porzadku, ale mnie nie pasuje ten bohater, ktory mimo wszystko jest gowniarzem, sparowany z gronem osob doroslych, bardzo doroslych, z bardzo duzym zyciowym bagazem. To tak jakby mnie poslano na impreze z moja babcia albo odwrotnie mnie, na jej impreze z lat jej mlodosci.
Mlody sie szarogesi, a to oni powinni byc dla niego kontrastem i pokazywac jak miedzy soba sie popkuturowo dogaduja, a z nim nie.
Jest niepotrzebny moim zdaniem jako postac z innego rozdzialu pokoleniowego.
W Tytanach, to on jest tam najstarszy i tym doroslym niby, tutaj to nie ma sensu, widac, ze nie, ze to nastolatek albo ledwo 20 parolatek.
To wciaz dzieciak.
Co do propsow, to akurat ten wyglada serialowy bardziej mi sie podoba niz ten z filmu. W filmie Cyborg prawie do konca mial dziwny wyglad, bo ta mutacja jeszcze nie przeszla do konca i w ogole wygladalo to jak pognieciona folia i cos bardzo bezksztaltnego.
To czego zaluje, to ze jednak Frazer nie gra na ekranie w tym kostiumie...

ocenił(a) serial na 6

Ja doceniam to, ze nie jest stylizowany na typowego slamsowego muzina i gada normalnie jak czlowiek. Nie probuje byc nigerrem ziomalem, nie musze irytowac i nie odbieram go na ekranie przez pryzmat stylizowania rasowego. Jest w miare normalnym chlopakiem. To co mi przeszkadza, to roznica wieku miedzy nim a bohaterami i rzeczywiscie nastolatkowe zachowania i realcje z ojcem. Problemy akceptacji przez zaborczego ojca, randkowania malo mnie interesuja w takim serialu i mam tego dosc w innych serialach o tych roznych superbohaterach w wieku gimbazjalnym...

ocenił(a) serial na 7

Słabiuteński jest, to fakt. Ale można przymknąć na niego oko i serial wiele nie traci.

ocenił(a) serial na 8

I tak najgorsza jest irytująca i niepotrzebna Rita, która potrafi jedynie się użalać i zajmować czas antenowy pretensjonalnymi monologami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones