Pilou Asbæk

Johan Philip Pilou Asbæk

7,1
7 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pilou Asbæk

Świetny w GoT, w 6 sezonie w ogóle mnie do sobie nie przekonał, ale w kolejnym udowodnił, że przy dobrym scenariuszu jest w stanie stworzyć jedną z najlepszych kreacji w serialu.

Gandalf600

Zgadzam się z Tobą, w 6 sezonie go nie znosiłam, natomiast teraz jest po prostu genialny. Cała kreacja postaci uległa ogromnej przemianie na plus.

sweetgirl_fw

Uważam, że nic nie uległo "przemianie" w jego kreacji. Po prostu postać Eurona dostaje więcej czasu na ekranie i lepiej można ją poznać. Trudno rzec o jakiejś zmianie postaci, kiedy wcześniej, pod koniec 6 sezonu dopiero się ledwo ujawnia go w fabule. Nieprawdaż? ;)

Wilkolak_Autograf

W 6 sezonie było go mało co skutkowało wizerunkiem strasznie egoistycznego buca, w 7 poznajemy go i jest lepszy. Nie napisałam, że postać się zmieniła, tylko "kreacja postaci" - sposób przedstawienia :)

sweetgirl_fw

Aj tam słówka, słówka. :) Bucem raczej nie wydawał się być. Miał powody i plany. A egoistą jest cały czas. W końcu zależy mu tylko na swoich zachciankach, póki co. Ale masz prawo mieć inne zdanie ;]

Gandalf600

Moja ulubiona postać :)

Gandalf600

Świetny aktor, swoją grą zamknął paszcze tym, którzy z niego kpili po 6 sezonie. Szkoda tylko, że go tak mało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones