PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490841}

Zeszłej nocy

Last Night
6,8 36 409
ocen
6,8 10 1 36409
6,4 7
ocen krytyków
Zeszłej nocy
powrót do forum filmu Zeszłej nocy

podobne filmy 

ocenił(a) film na 10

witam was. mam pytanie. czy ktos z was widzial jakis podobny film do "zeszłej nocy"? o podobnej fabule..zdradzie itd. szukam niebanalnych ciekawych filmów. czekam na wasze propozycje :)

beatka527

Ciut podobny klimat jest w "Szukając miłości" oraz w filmie "Zawirowania serca".

ocenił(a) film na 8
beatka527

Może nie dokońca o podobnej fabule, ale też ciekawy "Rozmowy z innymi kobietami"

ocenił(a) film na 6
beatka527

Closer (2004) z Julią Roberts, Natalie Portman, Jude Law i Clivem Owenem

Peter84

Uwielbiam!

ocenił(a) film na 7
beatka527

Od siebie polecam na szybko "Revolutionary Road", oraz "Co się wydarzyło w Madison County" (w zupełnie innym klimacie, chociaż element zdrady występuje), a nawet "Oczy szeroko zamknięte". Reszta jak sobie przypomnę :P

beatka527

Jeśli chodzi o polskie kino to "huśtawka". "siedem minut"

ocenił(a) film na 7
beatka527

podobne? ten film jak będziesz oglądała to się aż wstrząśniesz. Like crazy tylko odpisz jak tam wrażenia po nim.

ocenił(a) film na 7
beatka527

Polecam "Czarny lód". Jeśli lubisz kino skandynawskie na pewno Ci się spodoba.

difff86

Moja propozycja to genialny " Mammoth " http://www.filmweb.pl/film/Mamut-2009-438153

ocenił(a) film na 9
larvotto

"Mamut" faktycznie rewelacyjny!!!

beatka527

Od siebie dorzucę :
'Upalne brazylijskie lato' i 'Obłąkana miłość'.

gatecrasher

niewierna! super film!

ocenił(a) film na 8
beatka527

'The Ledge' może mało znany ale mnie się bardzo podobał ;)

ocenił(a) film na 8
beatka527

Chloe z Amanda Seyfried, Liamem Neesonem i Juliane Moore

ocenił(a) film na 10
Coyotman

Zdecydowanie podpisuję się pod Chloe

ocenił(a) film na 7
beatka527

28 Hotel Rooms (2012) Skoro Last Night podobal Ci sie to ten tez :)

beatka527

360 Połączeni

ocenił(a) film na 10
beatka527

"Breathe In" cudowny film, mój ulubiony. Ma w sobie coś bardzo wyjątkowego, nastrój jest niesamowity, piękna muzyka. Zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 10
kmagg

widziałam, faktycznie bardzo dobry !

ocenił(a) film na 7
beatka527

Cafe de flore- zostaje w głowie na długo.

ocenił(a) film na 7
beatka527

Apartament

beatka527

Specyficzny film i chyba raczej nie podobny do Last Night, a mimo to jakoś mi się z nim kojarzy - "Kołysanka dla Pi" http://www.filmweb.pl/film/Ko%C5%82ysanka+dla+Pi-2010-503216 Myślę, że warto obejrzeć, jeśli podobał się Wam Last Night.

ocenił(a) film na 9
beatka527

http://www.filmweb.pl/film/Take+This+Waltz-2011-558338
mnie zmiażdżył

ocenił(a) film na 8
beatka527

7:39

ocenił(a) film na 8
beatka527

Dla mnie podobny temat jest w filmie "Niewierna". Polecam..

beatka527

wg mnie podobne do "Last night" są "Begin again" - też z Keirą, ale trochę pozytywniejsze, a także "Before we go" z Chrisem Evansem, moje nowe odkrycie, od razu mi się skojarzyło z Last night.

ocenił(a) film na 10
mengutuk

"Begin again" - niczym w ogóle mnie nie przypomina "Last Night"... mimo to bardzo fajny film :)
"Before we go" na pewno obejrzę ;)

ocenił(a) film na 7
beatka527

"Unfaithful" ;)

ocenił(a) film na 10
Zurawina_fw

widziałam.. genialny :)

ocenił(a) film na 7
beatka527

" pożądanie " z 2014 r.

ocenił(a) film na 10
nathalie34

również widziałam... zupełnie inny klimat, ale film świetny :)

ocenił(a) film na 7
beatka527

Inny, ale też o miłości , piękny film.

beatka527

@beatka527, jeśli podobał Ci się "Zeszłej nocy" i szukasz czegoś w podobnym klimacie, to myślę, że mogłabyś zerknąć na "Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni" - to jedna z trzech części tej samej historii, ale każda z nich jest opowiadana z innej perspektywy (z perspektywy jej, jego, oraz ich - jak tytuły filmów wskazują). Jak obejrzałam "Zeszłej nocy" od razu skojarzyło mi się klimatem właśnie ze "Zniknięciem Eleanor". Mocno polecam, ja spłakałam się na nim troszkę. Też tak trzyma w napięciu, choć niektórzy powiedzieli by, że nudny i ciągnie się i nie ma akcji. Jeśli nie widziałaś to obejrzyj i daj znać czy trafiłam z "podobieństwem klimatycznym" a myślę, że trafiłam, bo nawet zakończenia mają podobne - takie nieoczywiste, ale nie będę spojlerować :)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Miladris

wow.. dzięki. na pewno obejrzę i dam znać :)

ocenił(a) film na 8
beatka527

polecam Blue Valentine

beatka527

Zanim się rozstaniemy z Chrisem Evansem.

beatka527

Polecam film Kochankowie: http://www.filmweb.pl/film/Kochankowie-2008-466092. Podobny klimatem jeżeli chodzi o miłosne rozterki emocjonalne.

beatka527

Ja zaś polecam: "Wiarołomni" i "Kronika zapowiedzianej śmierci"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones