PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490841}

Zeszłej nocy

Last Night
6,8 36 414
ocen
6,8 10 1 36414
6,4 7
ocen krytyków
Zeszłej nocy
powrót do forum filmu Zeszłej nocy

sądzę, iż ostatnia scena, tj. ten wdech Joanny na samym końcu jakby chciała coś powiedzieć jest
skonstruowana tak, aby każdy mógł zakończenie wymyślić sam, zgodnie ze swoim sumieniem.
Jedni pomyślą, że powiedziała prawdę, inni że spytała o coś błahego. Myślę, że to zależy od nas jak
to odbieramy i co MY byśmy zrobili w takiej sytuacji.

evlka

Nie bardzo. Np. Nóż w wodzie ma tak samo i nie przestał przez to być świetnym kinem.

anusiieq

To chyba dość oczywiste? ;)

ocenił(a) film na 5
anusiieq

Joanna w pewnym momencie mówi o tym że nie nie mówiła Michaelowi o Alexie - bo takich rzeczy się nie zapomina... i będzie to cały czas między nimi. Już tu schodzi na ścieżkę niszczenia tego związku. Może pośrednio z tego wynika jej nieufność i bezzasadny atak na Michaela(bo sama oszukała). Michael gdy w końcu zdradził... od razu wrócił do domu targany wyrzutami sumienia.. to czy powie było kwestia otwarta.. ale gdy zobaczył szpilki, po prostu podążył tą samą drogą zakłamania.
I to jest właściwie koniec tego związku... bo te zadry z obu stron tylko będą bazą do dalszej nieufności i niszczenia więzi jaka między nimi była.

Laura zasugerowała Michaelowi właściwą drogę: gdy mąż ją zdradził... wyjaśnili sobie wszystko i nigdy nie było lepiej między nimi wg słów Laury, do momentu śmierci męża.

ocenił(a) film na 6
Ellrof

Musiało ci się coś pomylić - mam na myśli ostatni akapit Twojej wypowiedzi. Przecież gdy chłopak Laury (a nie mąż, tak w ogóle) ją zdradził, faktycznie wszystko sobie wyjaśnili ale lata poprzedzające jego śmierć były najlepszymi latami ich związku

Zapamiętałam to wyznanie Laury, ponieważ daje nadzieję że nawet jeśli Jo się dowie o zdradzie męża, wybaczy mu i tak jak w przypadku Laury i jej chłopaka, w ich związku będzie tylko lepiej.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
anusiieq

Keira czuła po prostu większe wyrzuty sumienia niż mąż i wg mnie czuła potrzebę przekazania mu jakie u niej pojawiły się emocje związane ze spotkaniem z dawnym "przyjacielem". Natomiast mąż, jak to facet... jakoś mu chyba łatwiej było przełknąc swoją zdradę..

anusiieq

bawią mnie te teksty o "kobiecej intuicji". Nie ma czegoś takiego ;) każdy coś czuje intuicyjnie lub nie, mężczyzna też........i nie, kobiety nie mają wcale lepszej intuicji. Gdyby tak było nie byłoby tyle samotnych matek, które właśnie wybrały dzięki tej "kobiecej intuicji" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones