PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473111}

Moon

7,3 94 894
oceny
7,3 10 1 94894
7,7 27
ocen krytyków
Moon
powrót do forum filmu Moon

Zawiodłam się. Film jest ciekawy, ale czy aż TAKI dobry, jak się o nim pisze?

ocenił(a) film na 6
Budziol

Moim zdaniem nie, spodziewałem się czegoś bardziej porywającego.

ocenił(a) film na 10
Desolation

mnie porwał i wróciłem dopiero wczoraj coś ciekawego się wydarzyło ? podobno prezydent nie żyje

ocenił(a) film na 8
Budziol

Na Twoje pytanie odpowiem-Tak:),film jest tak dobry jak się o nim pisze. Może to zasługa "ubogiej"obsady,może ciekawego ,oryginalnego scenariusza,może głosu Kevina S,a może świetnej roli Sama Rockwella,a może zwyczajnie fajnie dobranej muzyki...:)

tojaag

Pewno dojdzie do linczu na mojej osobie, ale uważam, że Moon nie umywa się do Sunshine. Jak dla mnie, obydwa filmy należą do gatunku "psychologiczne sci-fi.

ocenił(a) film na 8
Budziol

Nie widziałam tego filmu,więc nie będę nikogo linczować póki co;) Ale zainteresował mnie i mam zamiar go obejrzeć w niedalekiej przyszłości,wtedy się wypowiem:) A jeśli chodzi o stwierdzenie,że jest to psychologiczne sci-fi,to zgadzam się,dodam jeszcze,że do tego "gatunku",doliczam jeszcze Ukryty wymiar,jak dla mnie wyjątkowo psychodeliczny:)

tojaag

Z kolei ja nie znam Ukrytego wymiaru. Chyba przehandlowaliśmy sobie po 2 h seansu;)

ocenił(a) film na 9
Budziol

Hmm, moim zdaniem film jest nawet lepszy, niż to co o nim napisano. Nie będę się bawił w żadne lincze, kwestia gustu, jednak jeszcze nigdy przedtem (a i potem również nie) żaden film nie wgniótł mnie tak w ziemię, oglądałem go z ówczesną partnerką i kolegą. Oni zasnęli, ja nie poszedłem się odlać, aby nie przegapić choćby skrawka tej historii.

ocenił(a) film na 10
Budziol

ha, uwierz że sama nie wiem. Przeglądam swoje oceny, a tam Moon z 10 i serduszkiem. Filmów z dychą mam całe 10 na 558 ocenionych. Widocznie musiał mieć COŚ idealnego dla mnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones