PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019717}

Życzenie

Wish
5,5 7 965
ocen
5,5 10 1 7965
5,8 8
ocen krytyków
Życzenie
powrót do forum filmu Życzenie

marne 3/10

ocenił(a) film na 3

nic ciekawego, naprawdę słabe piosenki dużo ich tam i dosłownie żadna nie wpada w ucho, polski tekst zadziwiająco kiepsko wypada ledwo trzyma się kupy.
Fabuła ma generalnie fajną idee ale zrobiona jest bardzo płytko i po łebkach, można powiedzieć duży nie wykorzystany potencjał. Postacie poza główną bohaterką są płaskie, płytkie, takie zwykłe NPC bez większego charakteru, same proste archetypy. Brak zwrotów akcji, zakończenie słabe, wręcz głupie. No nie wiem jedyny plus za grafikę która jest dobra ale też nie wybitna

ocenił(a) film na 8
Tomq91

Piosenki są świetne, wpadają w ucho zarówno w oryginale jak i po polsku ale ja ich słucham od około miesiąca, gdy były umieszczane na YT, mam już obie wersje soundtracku: oryginalną i polską. Teksty też są fajne, szczególnie podoba mi się "Jestem z Gwiazd", "W co On Gra" i "To, co w sercu masz".

ocenił(a) film na 7
Tomq91

Co prawda oceniłem na 6/10, ale nie sposób się z tobą nie zgodzić, mam podobne odczucia. Bajka na 100-lecie Disneya która jest zaledwie przeciętna, piosenki imo rzeczywiście nijakie, nie wpadają w ucho kompletnie, nie zapamiętują się w głowie. Fabuła i zakończenie takie typowo pod małe dzieci... No jednak spodziewałem się czegoś lepszego.

ocenił(a) film na 1
Tomq91

Liczyłem na jakis LGBT ale się zawiodłem. :D pierwsza nowa bajka bez tego szlamu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones