PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019717}

Życzenie

Wish
5,5 7 965
ocen
5,5 10 1 7965
5,8 8
ocen krytyków
Życzenie
powrót do forum filmu Życzenie

Jak dla mnie. Były momenty, że mi się bardziej podobało, ale równie często mniej. Piosenki jakieś takie nierówne, pomieszanie stylów, momentami prawie mówione, do tego szybkie śmieszne kwestie, trochę na siłę. Pyszny król przepadł wśród mądrych, silnych kobiet.. Ale podobał mi się pomysł fabuły dotyczącej życzeń i to dziwne królestwo. Może scenariusz nie wykorzystał potencjału tego pomysłu. Styl animacji raczej tradycyjny, stonowany, powtarzalny. Postać gwiazdki była za to bardzo słodka, wnosiła element nieprzewidywalności i zabawy i ciągle sypała złotym pyłkiem... Skojarzyła mi się z animowanym logo Disneya, nawiązywała do niego również muzyka. Nie bez kozery - bajka powstała na 100-lecie Disneya.

EJanczul

Gdzie oglądałeś? :)

filmowczyni

pewnie w kinie

ocenił(a) film na 6
filmowczyni

Tak, wczoraj w kinie w galerii handlowej w dużym mieście. Był środek dnia - na sali może z 10 osób..

ocenił(a) film na 8
EJanczul

Co do piosenek to się nie zgodzę - to nie jest Lin Manuel Miranda, więc nie ma tu Jego "apsów". Posłuchaj sobie np. "Encanto" i 'Wish", to jest jednak inny styl, choć i tu starają się być współcześni ale nie na taką skalę jak u Mirandy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones